Dekoracje świąteczne

Okres świąteczny to idealna okazja do udekorowania go tak, aby czas w nim spędzany był jak najprzyjemniejszy. Naszą misją jest więc stworzenie z Państwa wskazówkami przestrzeni, która uczyni przedświąteczne dni w pracy magicznymi.

Nasze usługi w zakresie dekoracji świątecznych obejmują:

  • Dostarczanie świątecznych drzewek,
  • Instalację sztucznych choinek,
  • Aranżację i wykonanie świątecznego wystroju biurowca,
  • Instalację lampek choinkowych,
  • Ubieranie choinek w biurach i w domach prywatnych,
  • Świąteczne stroiki na recepcję i nie tylko!

Poniżej prezentujemy nasze portfolio dekoracji świątecznych:

Od kilku lat początek grudnia jest dla nas okresem bardzo intensywnych przygotowań świątecznych. Ubieranie choinek i dobieranie świątecznych aranżacji traktujemy bardzo poważnie – w końcu ten magiczny czas przypada tylko raz w roku, więc bożonarodzeniowa dekoracja biura jest czymś wyjątkowym. Na zamówienie firm i zarządców budynków biurowych dostarczamy i ubieramy choinki oraz wykonujemy dekoracje z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dostarczamy i ubieramy zarówno żywe jodły czy świerki jak i sztuczne choinki.

Dostarczamy także drzewka świąteczne do prywatnych domów. Jeżeli trzeba — ubieramy je lub tylko przywozimy na miejsce i osadzamy w stojaku, pozostawiając Państwu całą przyjemność z rodzinnego ubierania choinki.

Poza choinkami zapewniamy również stroiki lub większe wiszące i stojące aranżacje. Dostarczymy również gwiazdy betlejemskie czy wieńce adwentowe. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, dopasowujemy dekoracje do przestrzeni, którą Państwo dysponujecie i ustalamy, jak ostatecznie tę przestrzeń wypełnimy. Mamy również doświadczenie w dobieraniu ozdób i całego wystroju tak, by całość była jak najbardziej przyjazna środowisku. W swoim portfolio mamy choinki udekorowane w 100% ozdobami z papieru i drewna! Dekorowanie biura wcale nie musi oznaczać porzucenia wartości, którymi kierujecie się Państwo jako organizacja.

Razem uczyńmy te święta magicznymi!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!