Systemy nawadniające

Coraz więcej osób dostrzega, że posiadanie systemu automatycznego nawodnienia nie jest już ekskluzywną fanaberią, tylko następnym, naturalnym elementem zapewniającym posiadanie pięknego ogrodu. Regularne podlewanie zapewni piękny i zdrowy wygląd zarówno naszym trawnikom, jak i wszystkim innym roślinom. Dzięki zastosowaniu automatycznego systemu nawadniania zaoszczędzimy mnóstwo czasu i energii, które dotychczas spędzaliśmy na dokładnym podlewaniu roślin.

Na rynku dostępne są różne rozwiązania, które doświadczony ogrodnik potrafi dobrać do indywidualnych potrzeb naszego ogrodu.

Nasza firma specjalizuje się w zakładaniu automatycznych systemów nawodnień. Systemy nawadniające instalujemy zarówno w ogrodach już istniejących jak i tych nowych, zakładanych od podstaw. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do kopania rowów, w których układamy rury i kable. Potrafimy to zrobić na istniejącym już trawniku bez większych szkód.

Oprócz systemów nawadniających projektujemy i wykonujemy różne elementy związane z wodą w ogrodzie. Są wśród nich: oczka wodne, stawy, źródełka, poidła dla ptaków, kaskady itp.

Automatyczne nawodnienia polecamy wszędzie tam, gdzie właściciele nie mają czasu na regularne, długie podlewanie ogrodu, a zależy im na jego idealnym wyglądzie. Korzystamy ze sprzętu takich firm jak: Toro, Rain Bird, Nelson.

Wykonujemy projekty systemów automatycznego nawodnienia zarówno nowych ogrodów, zakładanych od podstaw, jak i ogrodów już istniejących. Aby wykonać projekt nawadniania ogrodu potrzebne są informacje związane z możliwością poboru wody, ciśnieniem i jej wydajnością. Wykonanie projektu oraz kosztorysu nawodnienia na podstawie uzyskanych od Państwa danych jest bezpłatne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wstępną, bezpłatną wycenę nawodnienia. Być może montaż automatycznego nawodnienia będzie następnym elementem Twojego ogrodu.